Tiek organizēta savdabīga akcija
Publicēts 12. augustā, 2008.
Latvijas - Gruzijas sadarbības fonds vēlas, lai visi rīgas autovadītāji, kuriem nāksies braukt pa Kalpaka bulvāri vai Antonijas ielām, braucot gar Krievijas Federācijas vēstniecības ēku, ieslēgtu garu skaņas signālu savā automobilī.

Es gandrīz nodomāju, ka tas ir kāds joks, bet tomēr laikam nopietna ziņa:

"Latvijas – Gruzijas sadarbības fonds ir saņemis priekšlikumus no Latvijas autovadītājam izteikt protestu pret Krievijas agresiju suverēnās Gruzijas terirorijā, informē fonda valdes priekšsēdētājs Andrejs Krūskops.

Tā kā Krievijas puse ciniski noliedz tās bruņutehnijas un desanta vienību klātbūtni Gruzijas pilsētās Zugdidi, Gori, citās apdzīvotās vietās un turpina bombardēt galvaspilsētas Tbilisi priekšpilsētas, to nevar vērtēt savādāk, kā starptautiskās sabiedrības mānīšanu.

Šādā situācijā Latvijas – Gruzijas sadarbības fonds aicina visus rīgas autovadītājus, kuriem nāksies braukt pa Kalpaka bulvāri vai Antonijas ielām, braucot gar Krievijas Federācijas vēstniecības ēku, ieslēgt garu skaņas signālu savā automobilī.

Aicinam izplatīt šo informāciju arī citu autovadītāju starpā un turpināt akciju nepārtraukti līdz Krievijas karaspēka izvešanai no Gruzijas teritorijas."

Ziņas avots


Komentāri (1)
Vitalijs: Viņi ir debīli- autovadītāji.
1. tas ir pret CSDD noteikumiem
2. Kāda vella pēc tas palīdzēs.
3. Kāpēc gruzijai ziedo medikamentus, kad LV pecionāriem pašiem ir grūti?
4. Nahuj jālien dirsā citām valstīm???
12/08/2008 16:41
Tavs vārds:
Tavs e-pasts:
Tava mājas lapa:
Ievadi šī portāla nosaukumu: